Tesla Model 3

tesla model 3
Najtańszy produkt amerykańskiego producenta już niedługo zadebiutuje na rynku europejskim! Model 3 oficjalnie zostanie zaprezentowany na uroczystości w Goodwood.
Model po zapowiedzi cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoją cenę i poziom innowacji. Tydzień po zapowiedzi złożono pierwsze 325 tys. zamówień, jakiś czas później pojawiły się spore problemy w produkcji i spowodowały zatrzymanie montażu. Były to tylko chwilowe problemy, które spowolniły produkcję o ponad 6 miesięcy. Na szczęście wszystko wraca do normy

Tesla rozpędza się do pierwszej setki na liczniku w niespełna 6 sekund, a zasięg maksymalny który pokonamy to 354 km. Jest również wersja z powiększonymi akumulatorami, która zapewni nam 500 km zasięgu, i rozpędzi się o sekundę szybciej do prędkości 100km/h. Maksymalnie Model 3 rozpędzi się do 210 km/h!

Skrzynia dwusprzęgłowa

skrzynia dwusprzeglowa

10 lat temu Volkswagen wprowadził do swojej oferty dwusprzęgłowe skrzynie automatyczne, które dzięki swojej szybkości działania oraz komfortowej jeździe samochodem który posiadał taką skrzynię szybko odniosły sukces, wyparły w momencie tradycyjne skrzynie automatyczne, a nawet w niektórych przypadkach manualne!

Read more

Audi R8 II generacji

Audi R8 5.2 przód

W 2015 roku w Genewie zaprezentowano nową generację Audi R8, czyli najmocniejszy i najszybszy samochód w całej gamie niemieckiej marki. Oprócz odnowionego, nowoczesnego i bardziej agresywnego wyglądu zewnętrznego otrzymamy również całkiem nową ofertę silników.
Read more

Witamy na blogu Exclusivecars4you!

Ilość naszych klientów zwiększa się z miesiąca na miesiąc, a co za tym idzie – zainteresowanie naszą stroną internetową na której aktualnie znajdują się jedynie samochody z naszej oferty wynajmu. Wspólnie całym zespołem firmy ExclusiveCars4You.pl zdecydowaliśmy się na uruchomienie naszego własnego bloga, na którym będzie można znaleźć coś więcej niż oferta wynajmu samochodów.

Read more