Wypożyczalnia aut wysokiej klasy

Wypożyczalnia aut wysokiej klasy

W Polsce rośnie z roku na rok zainteresowanie ofertą wypożyczalni samochodów. Nie każdy jest na tyle majętny, by pozwolić sobie na zakup drogiego samochodu, a wynajem coraz częściej staje się opcją wartą rozważenia ze względu na przystępne warunki wypożyczenia.

Są w kraju wypożyczalnie, które umożliwiają wynajęcie luksusowego modelu na godziny, bądź na wiele miesięcy – z kierowcą lub bez. Rośnie też liczba osób zainteresowanych ofertą wypożyczalni, które mają do dyspozycji kosztowne modele pojazdów. Read more

Jakim samochodem do ślubu? Sportowym czy luksusowym?

mercedes do ślubu

Wybór auta do ślubu to nieraz bardzo ciężka decyzja. Ludzie często przy wyborze takiego samochodu, kierują się marką lub kolorem. Nie mniej pierwsza rzecz o jakiej powinniśmy zadecydować to przeznaczenie samochodu do ślubu. Wśród nich najczęściej są to Limuzyny lub samochody sportowe, rzadziej przy ślubach wybiera się SUVy. Samochód do ślubu najlepiej wybierać według upodobań pary młodej i charakteru uroczystości. Zazwyczaj jest to uroczystość oficjalna i najczęściej wybór młodych to mercedes do ślubu, marka to synonim luksusu według wielu osób, w tym Nas. Wybór najczęściej pada na S klasę, bezsprzecznie klasyka motoryzacji, jednak producent ze Stuttgartu posiada tak ogromną ilość przeróżnych modeli, że bez najmniejszego problemu wybierzemy samochód, który podoba nam się wizualnie, a także będzie prezentował się stosownie do rodzaju uroczystości weselnej. W naszej ofercie posiadamy ogromną mercedesów do ślubu, w przeróżnych wersjach silnikowych i wyposażeniowych. Przy wynajmie luksusowego samochodu zazwyczaj para młoda dostaje również szofera który jest do ich dyspozycji podczas uroczystości. Jeżeli wypożyczalnia zapewnia taką osobę jest to napewno duże ułatwienie dla nowożeńców w tak napiętym czasowo okresie.

Read more

Q8 – najnowszy SUV od Audi

Audi Q8 wnętrze

Producent z Inglostadt już zaczyna zbierać zamówienia na swój najnowszy model SUVa, który zaprezentowany został w tym roku, a w 2017 roku ukazany jako koncept. Pierwsze egzemplarze już niedługo trafią do szczęśliwych właścicieli którzy zamówili je podczas przedsprzedaży. Audi zastosowało w samochodzie swój autorski najnowszy system pod nazwą mild hybrid.

Audi Q8 przód

System mild hybrid został stworzony z myślą o zmniejszeniu spalania w samochodach przy jak największym ograniczeniu kosztów produkcji. Tak powstała instalacja elektryczna o zasilaniu 48V połączona z dodatkowym akumulatorem. Instalacja działa również jako rozrusznik i alternator. Dzięki nowemu systemowi, start-stop działa znacznie bardziej komfortowo dla użytkownika. Po zatrzymaniu pracy silnika na postoju samochód jest w stanie toczyć się zanim silnik zostanie ponownie uruchomiony, dzięki czemu jesteśmy w stanie natychmiastowo ruszyć spod świateł. Dodatkowy akumulator ukryty jest za tylną osią i ją napędza. System skutecznie ogranicza zużycie paliwa w nowym SUVie od Audi.

Audi Q8 tył

Audi Q8 wbrew pozorom nie będzie największym SUVem od producenta z Inglostadt, samochód będzie niższy oraz krótszy od Q7ki. Szerokość samochodu będzie natomiast większa dzięki czemu podwyższona zostanie przyczepność podczas pokonywania zakrętów czy łuków, co jest cechą bardzo ważną w wysokich autach.  Audi zostanie wyposażone w sześciocylindrową jednostkę widlastą o pojemności trzech litrów.

Tesla Model 3

tesla model 3
Najtańszy produkt amerykańskiego producenta już niedługo zadebiutuje na rynku europejskim! Model 3 oficjalnie zostanie zaprezentowany na uroczystości w Goodwood.
Model po zapowiedzi cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoją cenę i poziom innowacji. Tydzień po zapowiedzi złożono pierwsze 325 tys. zamówień, jakiś czas później pojawiły się spore problemy w produkcji i spowodowały zatrzymanie montażu. Były to tylko chwilowe problemy, które spowolniły produkcję o ponad 6 miesięcy. Na szczęście wszystko wraca do normy

Tesla rozpędza się do pierwszej setki na liczniku w niespełna 6 sekund, a zasięg maksymalny który pokonamy to 354 km. Jest również wersja z powiększonymi akumulatorami, która zapewni nam 500 km zasięgu, i rozpędzi się o sekundę szybciej do prędkości 100km/h. Maksymalnie Model 3 rozpędzi się do 210 km/h!

Skrzynia dwusprzęgłowa

skrzynia dwusprzeglowa

10 lat temu Volkswagen wprowadził do swojej oferty dwusprzęgłowe skrzynie automatyczne, które dzięki swojej szybkości działania oraz komfortowej jeździe samochodem który posiadał taką skrzynię szybko odniosły sukces, wyparły w momencie tradycyjne skrzynie automatyczne, a nawet w niektórych przypadkach manualne!

Read more

Audi R8 II generacji

Audi R8 5.2 przód

W 2015 roku w Genewie zaprezentowano nową generację Audi R8, czyli najmocniejszy i najszybszy samochód w całej gamie niemieckiej marki. Oprócz odnowionego, nowoczesnego i bardziej agresywnego wyglądu zewnętrznego otrzymamy również całkiem nową ofertę silników.
Read more

Witamy na blogu Exclusivecars4you!

Ilość naszych klientów zwiększa się z miesiąca na miesiąc, a co za tym idzie – zainteresowanie naszą stroną internetową na której aktualnie znajdują się jedynie samochody z naszej oferty wynajmu. Wspólnie całym zespołem firmy ExclusiveCars4You.pl zdecydowaliśmy się na uruchomienie naszego własnego bloga, na którym będzie można znaleźć coś więcej niż oferta wynajmu samochodów.

Read more