Audi R8 do ślubu

Przygotowując się do ślubu, warto zadbać nie tylko o strój i miejsce, w którym odbędzie się uroczystość oraz wesele, ale również o pojazd odpowiednio dopasowany do sytuacji. Samochód, który ma przewieźć parę młodą jest pod tym względem tak samo ważny jak wszystkie inne elementy imprezy weselnej.

Bardzo stylowym rozwiązaniem jest wybór samochodu cechującego się jednocześnie elegancją, wyjątkowym stylem oraz zaawansowaną techniką, która sprawdzi się na każdej trasie. Z tego powodu zdecydowaliśmy się dołączyć do naszej oferty Audi R8 do ślubu marzeń.

Wygodny design samochodu sprawia, że podróż z miejsca na miejsce będzie dla pary młodej komfortowa i bezpieczna. Dużo przestrzeni w środku oraz praktyczne fotele pozwalają na przyjemną jazdę, w trakcie której nie trzeba przejmować się pognieceniem strojów weselnych. To między innymi dlatego tak dużą popularnością cieszą się modele Audi R8 do ślubów, niezależnie od indywidualnych preferencji wynajmujących.

Ślub jest wydarzeniem wyjątkowym w życiu każdego człowieka, dlatego tak ważny jest odpowiedni pojazd, którym trzeba przemieścić się np. z punktu w którym odbywa się ceremonia do sali weselnej. Nie bez powodu Audi R8 do ślubu nadaje się idealnie. To samochód, który przyciąga wzrok wszystkich osób, a w trasie na pewno każdy zwróci na niego uwagę. Jadący nim nowożeńcy mogą dzięki temu podzielić się swoją radością ze wszystkimi, których mijają. Auto zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby zaskakiwać swoją dbałością i dawać sygnał, że korzystające z niego osoby cechują się dobrym gustem i wiedzą o współczesnych trendach. Jak mało który samochód sprawdza się przy ekskluzywnych i nowoczesnych ślubach, stanowiąc wizytówkę postępowej młodej pary i zapowiadając jej wspólne, szczęśliwe i pełne wdzięku życie.

Audi R8 do ślubów charakteryzują się także bardzo zaawansowaną i unikalną technologią wykorzystywaną podczas ich tworzenia. Warto wspomnieć, że wszystkie części tych aut instalowane są ręcznie, co nadaje im unikalny charakter. To z kolei sprawia, że Audi R8 nie jest po prostu zwykłym samochodem – jest tworzony ze szczególną dbałością o to, aby kierowcy i pasażerowie mogli poczuć się w jego wnętrzu jak najbardziej komfortowo. Ponadto ten model może pochwalić się naprawdę sportowymi osiągami. Moc oraz klasa silnika pozwalają na bezproblemową i bardzo szybką jazdę.

Zachęcamy do przejrzenia dostępnej oferty na ślubne Audi R8 w okazyjnych cenach. W razie pytań prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy wszystkich odpowiedzi i podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązania w tym zakresie

Cena wynajmu Audi R8 Spyder 2017

4500zł (do 6h)

Cena wynajmu Audi R8 V8

1500zł (do 6h)

Zadzwoń!

+48 570 730 111