Ferrari do ślubu

Oferujemy wynajęcie ekskluzywnego modelu Ferrari do ślubu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest to dzień zarówno dla państwa młodych, dla rodziny, jak i dla wszystkich zaproszonych gości. Dlatego też, aby przebiegł on bez żadnych zakłóceń i problemów, warto zadbać o wybór odpowiedniego samochodu, którym młodzi będą podróżować. Nasze Ferrari to auto nie tylko luksusowe i posiadające nadzwyczajne osiągi, ale i niezawodne. Przed każdym wynajęciem jest ono dokładnie sprawdzane, aby nasi klienci mieli pewność, że nie spotka ich żadna przykra niespodzianka. Wypożyczając Ferrari do ślubu, mają Państwo pewność, że zaproszeni goście będą pod wielkim wrażeniem.

Dostarczamy samochód pod wskazany adres na terenie całego kraju. Ferrari jest przeważnie wykorzystywane jako środek transportu do kościoła, a następnie pod salę, gdzie odbywa się przyjęcie weselne. Dzięki naszej ofercie wynajmu Ferrari do ślubów Państwa wyjątkowy dzień stanie się jeszcze bardziej niezapomniany. Te markę zna chyba każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z samochodami. Precyzja wykonania, eleganckie wykończenie wnętrza i najnowsze rozwiązania sprawią, że prowadzenie Ferrari staje się czystą przyjemnością. Z pewnością nie jeden przyszły pan młody myśli o tym, aby do swojego ślubu pojechać tak wyjątkowym modelem. Dzięki nam i naszej ofercie wynajmu Ferrari do ślubów staje się to możliwe i to w atrakcyjnej cenie!

Nasze Ferrari można także wykorzystać podczas ślubnych sesji fotograficznych, z pewnością będzie się wspaniale prezentowało na zdjęciach, a państwo młodzi na jego tle będą wyglądać fenomenalnie. Warto też wspomnieć, że model ten wyposażony jest w potężny silnik, którego przyjemny dźwięk z pewnością zrobi wrażenie na gościach potrafiących docenić motoryzacyjne perełki. Dzięki nam dołączycie Państwo do grona osób, które mogą powiedzieć nie tylko, że siedziały za kierownicą tego legendarnego auta, ale także je prowadziły i to w najważniejszym dniu swojego życia. Oferujemy coś więcej niż zwykłe wynajęcie samochodu, dajemy Państwu niezapomniane przeżycia, które będziecie wspominać przez długie lata.

Niestety nie możemy zagwarantować idealnej pogody w dniu ślubu, ani tego, że jedzenie na weselu będzie smaczne, jesteśmy jednak w stanie ze 100% pewnością stwierdzić, że nasze Ferrari spełni wszelkie oczekiwania. Dzięki nam młodzi będą mieli o jedno zmartwienie mniej na głowie. Decydując się na tę czerwoną legendę, wybierają Państwo luksus i elegancję, którym trudno dorównać. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Cena wynajmu

4000zł (do 6h)

Zadzwoń!

+48 570 730 111