Lamborghini do ślubu

 

 

Ślub i następujące po nim wesele powinny być niepowtarzalnymi oraz najszczęśliwszymi wydarzeniami w życiu nowożeńców. Z tego właśnie powodu przygotowanie wyjątkowej oprawy jest tak ważne – a pomóc w tym może odpowiednio dobrany samochód, który zawiezie przyszłego męża i żonę na obie uroczystości.

 

W tym celu polecamy specjalnie przysposobione Lamborghini do ślubów, dostępne w ofercie naszej firmy. To doskonałe auto stało się synonimem mocy i luksusu, czyli dwóch elementów, których wszyscy życzą młodej parze. Ta symbolika nabiera siły właśnie podczas tak unikalnej ceremonii, jaką jest ślub. Warto o tym pamiętać, jeśli przywiązuje się wagę do symboli – niewiele samochodów potrafi dorównać w tej kwestii Lamborghini.

 

Nasza flota składa się z dwóch modeli (ale przewidujemy stałe jej powiększanie zgodnie z sugestiami klientów): Huracan oraz Gallardo. Ten drugi jest produkowany nieprzerwanie od 2003 roku, a projekt w 2005 przeszedł znaczący lifting techniczny. Jego design odznacza się nietuzinkowymi walorami estetycznymi, wspaniałym kształtem oraz – po prostu – pięknem („gallardo” w języku hiszpańskim oznacza „piękny”). Dzięki temu jest to idealne Lamborghini do ślubu. Z kolei Huracan jest znacznie młodszym modelem (2014) o lepszych osiągach. Posiada na wyposażeniu stylowe światła LED-owe oraz tapicerkę ze skóry Nappa, co bardzo korzystnie wpływa na komfort jazdy tym samochodem, szczególnie dla pasażerów, którzy mogą skupić się wyłącznie na przyjemności wynikającej z bezproblemowej podróży.

 

Wybór tego samochodu zagwarantuje nowożeńcom prawdziwą przyjemność. Lamborghini przykuwa wzrok wszystkich, których mija na trasie. Gwarantuje to wyszukaną podróż weselną. Ponieważ styl tego auta jest już na bardzo wysokim poziomie, nie potrzebuje on dodatkowego, nadmiernego przystrojenia na tę okazję.

 

Lamborghini do ślubu można u nas wynająć, w zależności od modelu, już od 3500 zł za jeden dzień jazdy. Proponujemy także dłuższy termin wypożyczenia samochodu, aż do 30 dni włącznie, co może być przydatne dla par, które chciałyby wykorzystać auto także do późniejszej podróży poślubnej. W takim przypadku cena jest zawsze do uzgodnienia. Udostępniamy do dyspozycji także kierowców, którzy bezpiecznie przewiozą parę młodą z miejsca na miejsce.

 

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na Lamborghini do ślubów. W razie pytań prosimy o kontakt – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy model, który idealnie sprawdzi się do przygotowywanej oprawy tego unikalnego wydarzania.

 

Cena wynajmu

3500zł (do 6h)

Zadzwoń!

+48 570 730 111