Mercedes do ślubu

 

Niemal każdy chce, aby jego ślub miał niepowtarzalną oprawę i na długo pozostał wszystkim w pamięci. Z tego właśnie powodu dba się o każdy szczegół ceremonii – zarówno tej w kościele lub urzędzie, jak i w sali weselnej. Trzeba jednak pamiętać, że między tymi miejscami należy się jakoś wygodnie przemieścić. Z pomocą w tej kwestii może przyjść wypożyczalnia samochodów, które są specjalnie przygotowywane na takie okazje.

 

W ofercie naszej firmy można znaleźć różne modele samochodów. Szczególnie polecamy uwadze Mercedesy do ślubów. Te klasyczne pojazdy są wszystkim doskonale znane – marka jest klasą samą w sobie. Wybór mercedesa stanowi wyraźny sygnał, że jego pasażerowie orientują się we współczesnym stylu. Elegancja i wytworność to pierwsze określenia, które przychodzą na myśl po zobaczeniu limuzyny na ulicy. Dzięki temu łatwo zwrócić uwagę tłumów na przejazd weselny, będący jednym z tradycyjnych elementów właściwie każdego ślubu. Ekskluzywne auto daje gwarancję, że kolumna samochodów należących do weselników i nowożeńców zapadnie w pamięć każdemu uczestnikowi oraz mijanym widzom.

 

Do dyspozycji mamy aktualnie dwa modele Mercedesów do ślubów. Zaznaczamy jednak, że nasze propozycje samochodów do wynajęcia na takie okazje stale się poszerza – przyjmujemy wszystkie sugestie od naszych klientów. Flotę aut zasilają Mercedesy Klasy S oraz CLS. Oba modele cechują dużymi osiągami na drodze, co zapewnia komfortową jazdę bez względu na warunki oraz możliwości, które ciężko osiągnąć innym samochodom w podobnym segmencie. Mercedes S jest starannie wygłuszony – dzięki temu nowożeńcy mogą spędzić podróż w intymnej ciszy, a taka chwila z pewnością przyda się między ceremonią ślubną a drogą na imprezę weselną. Auto posiada ponadto eleganckie wnętrze stworzone z wysokiej jakości materiałów (m.in. drewna fortepianowego i skóry). Z kolei CLS odznacza się wszystkimi standardami luksusowych samochodów, począwszy od nowoczesnego kształtu, a skończywszy na mocy silnika i tuningu elektrycznym, który znacznie zwiększa osiągi tego auta.

 

Mercedes do ślubu nadaje się na każdą kieszeń. Proponujemy jednodniowy wynajem samochodu już od 1500 zł i to bez limitu kilometrów. Do tego należy jeszcze tylko wpłacić całkowicie zwrotną kaucję i można zacząć przygotowywać samochód do swojego wymarzonego ślubu. W cenę wliczony jest też szofer, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty na elegancki mercedes do ślubu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – na pewno odpowiemy i zaproponujemy najlepszy wybór dopasowany do indywidualnych wymagań.

Cena wynajmu

1500zł (do 6h)

Zadzwoń!

+48 570 730 111