Porsche do ślubu

W najważniejszym dniu życia nie można zapomnieć o wygodnym i bardzo dobrze prezentującym się samochodzie, który przewiezie parę młodą na ceremonię ślubną, a potem na uroczystości weselne. Warto w takim momencie zastanowić się, jaka marka auta najlepiej dopasuje do całej oprawy ślubu i późniejszej zabawy, a także do kolumny weselnej.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty na Porsche do ślubu. Ten samochód sprawdzi się idealnie przy tego typu wydarzeniu ze względu na swoją elegancję, zaawansowaną technologię, wygodę i oczywiście prestiż marki, który doda blasku przyszłemu małżeństwu. Wybór Porsche zdecydowanie należy do dobrych pomysłów dla osób, które chcą aby podróż była niezapomniana, podobnie jak cały dzień zawarcia związku małżeńskiego. Auta pochodzące od tego producenta spełniają wszystkie wymagania swoich użytkowników, zarówno pod względem zastosowanej technologii, jak i elegancji, dlatego coraz częściej można je zauważyć podczas europejskich – w tym także polskich – wesel i podobnych uroczystości.

Do dyspozycji mamy specjalnie przystosowane Porsche do ślubów – model Panamera. Jest to czterodrzwiowy samochód z dużym silnikiem, przez co mawia się czasami o nim jako o „czterodrzwiowym coupe”. Dzięki temu rozwiązaniu wsiadanie do samochodu jest bardzo ułatwione. Doceni to każda para młoda chcąca wykazać się szykiem podczas dnia swojego ślubu. W ten sposób uniknie się niezręcznych sytuacji, które można napotkać przy innych wejściach do samochodu, jak np. zahaczenie o jakiś element auta.

Wnętrze Porsche Panamera zostało wykonane z niezwykłą pieczołowitością. Wysokie walory estetyczne współgrają z dobranym materiałem na fotelach. To dlatego podróż tym samochodem należy nie tylko do bardzo wygodnych, ale również do przyjemnych pod względem wrażeń, jakie wynosi się z jazdy. Wpływa na to również cicha praca silnika oraz zastosowany ekologiczny system Start&Stop. Podczas podróży nie odczuje się przemieszczania tak mocno jak w innych samochodach tego typu, niezależnie od warunków na drodze. Nie mniej ważne jest pod tym względem bezpieczeństwo – Porsche spełnia wszystkie wygórowane standardy.

Cena wynajęcia Porsche do ślubów zaczyna się od 1500 zł za jeden dzień (z licznikiem przejazdu do 200 km). Ponadto proponujemy także własnych kierowców, którzy bezpiecznie zawiozą parę młodą zarówno do miejsce, gdzie odbywa się ceremonia ślubna, jak i prosto pod salę weselną.

Jeśli szukają Państwo Porsche do ślubu, zachęcamy do skontaktowania się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Cena wynajmu

1500zł (do 6h)

Zadzwoń!

+48 570 730 111