Wynajem długoterminowy samochodów luksusowych i sportowych

ferrari 458 italia felga

Jako firma z ogromnym doświadczeniem, działająca wiele lat na rynku wynajmu samochodów, oferujemy państwu poza ofertą zwykłego wynajmu krótkoterminowego do 30 dni – wynajem długoterminowy.

Osoba lub firma wynajmująca nasz samochód na okres długoterminowy, czerpie same korzyści z posiadania naszego samochodu w swoich rękach. Przy wynajęciu auta od nas, osobę najmującą nie interesują koszty utrzymania samochodu, poza paliwem i kosztami bieżącymi (płyn do spryskiwaczy, żarówki, sprzątanie samochodu itd.). Najmujący jest zobowiązany jedynie do opłacania stałej i niezmiennej miesięcznej raty ustalonej wraz z wypożyczalnią. Wszystkie naprawy oraz serwisowanie samochodu (wymiana opon, ubezpiecznie, przeglądy serwisowe) leżą po stronie wypożyczalni. Najmujący na czas serwisowania przez nas samochodu otrzymuje samochód zastępczy.

Kolejną korzyścią płynącą z wynajmu długoterminowego jest o wiele bardziej atrakcyjna oferta cenowa niż w przypadku wynajmu krótkoterminowego.

Wynajem długoterminowy polecamy szczególnie dla osób i firm, które poświęcają w pełni swój czas interesom i nie mają możliwości zajmować się dodatkowo serwisowaniem samochodu i ponoszeniem opłat związanych z byciem właścicielem takiego auta. Nie sprawdzamy informacji z BIK!

Dodatkową możliwością z naszej strony jest sprowadzenie samochodu wybranego przez osobę najmującą jeśli zdecydowałaby się na wynajem samochodu na okres 12 miesięcy lub dłużej.

ExclusiveCars4You.pl to znana i działająca długo na rynku wypożyczalnia samochodów luksusowych i sportowych, korzystając z naszych usług mają Państwo pewność udanej i sympatycznej współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

ZADZWOŃ!

 

+48 570 730 111