Bentley Continental

Zadzwoń!

+48 570 730 111

Opis pojazdu

Bentley Continental to sportowa czteromiejscowa limuzyna w nadwoziu Coupe produkowana od 2003 roku. Konstruktorzy zapewniają że na wszystkich 4 miejscach pasażerom nie zabraknie miejsca. Do napędu wykorzystana została jednostka W12. Oznacza to że silnik składa się z czterech rzędów po trzy cylindry każdy, rozwartych pod kątem 15 stopni i opartych na jedym wale głównym. Przy pojemności 5998cmi z pomocą dwóch turbosprężarek KKK z silnika udało się wycisnąć 560 koni mechanicznych mocy i aż 650Nm momentu obrotowego. Przy takiej specyfikacji samochód przyśpiesza do 100km/h w 4.8s, a prędkość maksymalna jaką osiąga to 318km/h.

Bentley Continental został wyposażony w ogromną ilośc nowoczesnych rozwiązań m. in. wszytskie fotele regulowane w wielu płaszczyznach wraz funkcjami masażu. Samochód poprzez swoje bardzo bogate wyposażenie i nowczesne rozwiązania waży aż 2385kg, mimo tej wagi utrzymuje osiągi są naprawdę imponujące bo są one na poziomie aut sportowych. W samochodzie mamy możliwość sekwencyjnej zmiany przełożeń, skrzynia to oczywiście automat który działa bardzo płynnie i dynamicznie.

Wynajem Bentley’a Continental’a to idealny pomysł aby móc opływać się w luksusie. Gdy tylko otworzymy drzwi samochodu poczujemy się jak w salonie, w samochodzie nie ma miejsca na żadną tandetę. Wszystkie elementy wykończenia są na najwyższym poziomie, wszędzie króluje najdroższe drewno, chrom i wysokiej jakości skóra. Pomiędzy okrągłymi i chromowananymi nawiewami znajduje się zegarek Breitlunga.

Bentley Continental – dane techniczne

Silnik: 6.0 W12, 5998 cm³

Moc: 560KM @ 6100obr./min

Mom. obrotowy: 650Nm @ 1700obr./min

Przysp. do 100km/h: 4.8s

Prędkość max.: 318km/h

Paliwo: Benzyna

Wynajem Bentley Continental – cennik

Długość wynajmu: