Wynajem Audi R8

Zadzwoń!

+48 570 730 111

Opis pojazdu

Audi R8 to samochód sportowy o nadwoziu Coupe, który został zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu w 2006 roku i w tym samym roku wszedł do produkcji seryjnej. Audi R8 zdobyło nagordę World Perfromance Car of the Year w 2008 roku. Twórcom projektu nadwozia jest Walter de’Silva, Audi jest w pełni składane ręcznie, przez co jest niemal doskonałe! Karoseria R8 jest w całości wykonana z aluminium. W samochodzie znajdziemy jednostkę napędową umieszczoną centralnie widoczną dzięki przeszklonej pokrywie. Ośmiocylindrowy silnik o układzie widlastym i 4163cm3 pojemności pozwolił na uzyskanie 420 koni mechanicznych mocy i 430Nm momentu obrotowego. Pozwoli to nam rozpędzić R8 do pierwszej setki na liczniku w zaledwie 4.6s i osiągnąć prędkość maksymalną 301km/h!

Oferujemy wynajem Audi R8, jak wszystkie nasze samochody, możne je wynająć na jeden dzień lub na dłuższy okres! Jest to idealny samochód który pozwoli nam dostarczyć wielu emocji dzięki swojemu niesmowitemu przyśpieszeniu i osiąganych prędkości. Audi R8 znakomicie nadaje się na do przejazdu na torach, eventy, wesela czy choćby jako prezent dla najbliższych!

Jako firma działająca długo w tej dziedzinie możemy zagwarantować Państwu bezproblemową jazdę i profesjonalną obsługę z naszej strony, w razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Audi R8 – dane techniczne

Silnik: 4.2 V8, 4163 cm³
Moc: 420KM @ 7800obr./min
Mom. obrotowy: 430Nm @ 4500-6000 obr./min
Przysp. do 100km/h: 4.6s
Prędkość max.: 301km/h
Paliwo: Benzyna

Audi R8 – cennik wynajmu

Długość wynajmu:


Dlaczego warto wybrać akurat to auto?

Audi R8 to samochód, o którym każdy pasjonat motoryzacji z pewnością wielokrotnie marzył. Jego smukły, bardzo oryginalny i charakterystyczny design nie pozwala przejść obok
niego obojętnie. Jest to samochód, któremu nie sposób odmówić ogromnej klasy. Wynajem Audi R8 to wyjątkowa okazja przeznaczona dla osób, które potrafią docenić zarówno nietuzinkową i elegancką estetykę samochodu, jak i jego walory techniczne. Te ostatnie z kolei dadzą dam znać już po odpaleniu silnika i naciśnięcia pedału gazu w postaci niepowtarzalnego, mruczącego cicho dźwięku aż ośmiocylindrowej jednostki o układzie widłowym i objętości 4163 centrymentrów sześciennych. Silnik ma moc aż 420 koni mechanicznych, co jest swoistą gwarancją niezapomnianych emocji i przeżyć. Dzieło niemieckiego koncernu Volkswagen, pod marką Audi, swą nazwę zawdzięcza sportowemu prototypowi Le Mans Audi R8, który był prezentowany podczas targów IAA w 2003 roku. Po raz pierwszy szerszej publiczności ukazał się na targach motoryzacjynch w Paryżu jesienią 2006 roku. Dwa lata później samochód zdobył prestiżowe pierwsze miejsce w rankingu World’s Performers Car of the Year. Auto zaskakuje bowiem nie tylko świetnymi, sportowymi rezultatami technicznymi, lecz stanowi również oznakę wykwintności i elegancji. O ogromnym przywiązaniu do szczegółów może zresztą świadczyć fakt, że wszystkie części modelu instalowane są ręcznie, z niespotykaną dbałością. Nic więc dziwnego, że samochód ten cieszy się tak dużym uznaniem, a wynajęcie Audi R8 to idealny pomysł na wiele okoliczności, jak również po prostu dla czystej i wręcz koneserskiej przyjemności. Przysłużyć może się również jako samochód do bardziej ekskluzywnego i nowoczesnego ślubu, świetnie sprawdzi się jako oznaka stylu i luksusu, a jednocześnie – co najważniejszy – sprawi największą przyjemność poprzez najwyższy komfort jazdy, który wynajmując Audi R8 Państwu gwarantujemy! Zapraszamy do kontaktu poprzez oficjalny profil na facebooku, formularz kontaktowy strony internetowej lub telefon. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i już dziś zapewnimy dostarczenie niezapomnianych na całe życie doświadczeń i emocji!