Wynajem Nissan GTR R35

wynajem-nissan-gtr-miniatura

Zadzwoń!

+48 570 730 111

Opis pojazdu

Nissan GT-R to dwudrzwiowie coupe zapowiedziane w 2007 roku jako następca słynnego Skyline’a, a do sprzedaży wszedł w roku 2008. Prace nad samochodem zaczęły się od 2001 roku. Samochód produkowany jest w Japonii, a jego projektantem jest Shiro Nakamura. GT-R występuje jako dwudrzwiowe coupe i jest w stanie pomieścić 4 osoby, przeszedł lifting w roku 2011, dzięki czemu moc silnika została zwiększona do 550KM co pozwoliło znacznie poprawić osiągi samochodu, został też odświeżony wygląd auta.

Stworzony specjalnie dla tego modelu silnik to 3.8 w układzie V6, który doładowany jest dwoma turbosprężarkami, który w wersji bez modyfikacji osiąga 485 koni mechanicznych mocy przy 6400obr./min oraz 588Nm momentu obrotowego dostępnego od 3200obr./min do 5200obr./min. Mało znany jest fakt że budową wszystkich silników do GT-R zajmują się 4 osoby, każda z tych osób odpowiada swoim nazwiskiem za wyprodukowany przez siebie silnik.

Nissan swoim projektem zaskoczył caly świat motoryzacji. Nikt niespodziewał się że ten japoński produkt osiągnie takie wyniki w sprincie do setki czy w prędkości maksymalnej, przy zastosowaniu silnika o pojemności jedynie 3.8l. Dużą rolę odgrywa tutaj również dwusprzęgłowa skrzynia biegów, która zmienia przełożenia niezauważalnie szybko. Jazda tym samochodem to prawdziwa przyjemność!

 

W naszej ofercie pposiadamy również wynajem Nissanów GTR z 2017 roku

Nissan GT-R – dane techniczne

Silnik: 3.8 V6, 3799 cm³
Moc: 485KM @ 6400obr./min
Mom. obrotowy: 588Nm @ 3200-5200obr./min
Przysp. do 100km/h: 3.2s
Prędkość max.: 330km/h
Paliwo: Benzyna

Nissan GT-R – cennik wynajmu

Cennik24h48hTydzieńMiesiąc
Cena1200 zł2400 zł7000 zł14000 zł
Kaucja 10000 zł

 

Sprawdź dlaczego nissan GTR to samochód właśnie dla Ciebie!

Nissan GT-R to jeden z najlepiej zaprojektowanych samochodów japońskiej marki Nissan, o czym świadczyć może zdobyty przez niego prestiżowy tytuł World’s Performers Car of the Year w 2009 roku. Samochód stanowi dzisiaj synonim prędkości i adrenaliny, nie bez przyczyny zresztą wiernie służy w wielu rodzajach rajdów samochodowych. Moc silnika (3.8l, v6) japońskiej super-maszyny wynosi aż 560 koni mechanicznych. Jako wypożyczalnia samochodów nissan gtr w naszej ofercie dodatkowo wzbudzi Państwa zainteresowanie sympatię. Aby jeszcze bardziej podkreślić niesamowity charakter maszyny, prezentowany przez Nissan GT-R został poddany specjalnemu tuningowi i szeregu modyfikacji (został zainstalowany między innymi pakiet HKS 800). Gdyby więc aż 560 KM byłoby dla kogoś zbyt mało, nasz Nissan GT-R charakteryzuje się łączną mocą silnika aż 850 koni mechanicznych! Jadąc tym kultowym samochodem pierwsze 100 km/h uzyskacie Państwa bez mrugnięcia okiem – zaledwie po 2,2 sekundy! Wynajem Nissan GT-R to decyzja, która się opłaca. Przeżycia z prowadzenia samochodu są niezastąpione i trudno je opisać komukolwiek, kto nie miał jeszcze tej przyjemności. Oferta wynajmu w naszej wypożyczalni samochodów nissana gtr dostępna jest już zarówno od jednego dnia, pełnego ekskluzywnych emocji, aż po cały miesiąc! Samochód świetnie sprawdzi się nie tylko w wyścigach, lecz również jako auto miejskie, które zdecydowanie przykuje wzrok wszystkich osób wokół. Co więcej, wynajem nissana gtr sprawdzi się także w zakresie ekskluzywnej rozmowy biznesowej, przyjacielskiego podarunku, czy prezentu dla chłopaka. Prezentowane przez nas coupe pomieści aż 4 osoby, dlatego stanowi również świetną alternatywę na sympatyczny i pełen wrażeń weekend z wyjazdem za miasto. Jeżeli już dziś chcieliby Państwo umówić się na poczucie tych niesamowitych emocji, które towarzyszą prowadzeniu tego modelu, zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową lub facebooka.